Uus aia- või grillimaja sobib hästi kevadekuulutajaks

Küllap on nüüd, kus taliharjapäev selja taga, paljude inimeste mõtted liikumas juba oma maa- või suvekoduga seotud kevadsuviste tegevuste suunas. Agaramad hakkavad varsti seemnetest taimi ette kasvatama, aga kindlasti mõeldakse mitmetes peredes ka uute hoonete püstitamisele, olgu nendeks siis aia- ja grillimajad, saunad, garaažid või kuurid.

Sisuturundus, Divero Ehitus OÜ, Garaaž, palksaun, Grillimajad, Aiamajad, Aiamajade tellimine, Palkmaja, Saun

Seejuures on valikuid põhimõtteliselt kaks – kas rajada soovitav hoone aeganõudvat ehitusprotsessi läbides algusest peale ise või osta sobiv valmis hoone ja lasta see paigaldada.

Viimase variandi kasuks räägib aja kokkuhoid, eriti kui mõelda meie laiuskraadi lühikesele suvele. Vähem tähtis pole ka professionaalne lähenemine, sest kvaliteetsed tehasemajad valmivad ja paigaldatakse õppinud ning kogenud meistrite käe all.

Heaks näiteks on siin Divero Ehitus OÜ tooted, alates lastemajadest ja lõpetades keerulisemate erilahendustega. Ettevõtel, mille põhitegevuseks on erinevate puitmajade disainimine, müük ja püstitus, on laialdased kogemused praktiliselt kõikide väikeehitistega, mida saab valmistada freesprussist. Tootevalikusse kuuluvad isegi kaevurakked.

Divero freesprussmajad toodetakse seinapaksusega 28, 40, 44, 58, 70, ja 92 mm.

Maja on komplektne toode. Komplekt sisaldab kõiki maja püstitamiseks vajalike detaile: alusraam, põrandatalad, põrandalaud, tapitud seinadetailid, katusetalad, katuselaudis, uksed-aknad, liistud ja katuse räästaliistud.

Alates 44 mm seinapaksusest on majade avatäited varustatud pakettklaasidega, soojustades põrandad ja laed pikendate kasutusaega varakevadest kuni hilissügiseni.

Ka soojustatud maja on külmemate ilmade jaoks vajalik varustada elekriradiaatori või kaminaga.

Grillmajad toodetakse männipuidust, kasuliku pinnaga vastavalt 6 ruutmeetrit kuuekandiline ning 9,5 ja 14 ruutmeetrit kaheksakandiline. Kuueruutmeetrine grillmaja mahutab lahedalt istuma kuni 10 inimest ning 9,5 ruutmeetrine kuni 14 inimest.
Grilli komplekti kuuluvad graniidist laud, metalljalg, tulekolle, tuhasahtel, korsten ja laua kohal üles-alla reguleeritav tõmbekubu. Grill-laud on valmistatud 20 mm paksusest poleeritud graniitplaadist, mida on lihtne puhastada ja mis tagab grillile tõeliselt luksusliku välimuse. Korsten ja teised metallosad on viimistletud pulbervärviga, mis muudab pinnad eriti vastupidavaks välistele teguritele.

Divero hooned on valmistatud kvaliteetsest puidust, nad on põhjamaise disainiga ja igati sobivad meie õuedesse ning aedadesse. Maju on võimalik arvestades ümbritsevat keskkonda sobivas värvitoonis viimistleda.

Tasub kindlasti tähele panna, et ettevõte pakub vastavalt kliendi soovidele ka erilahendusi kõikide toodete osas, mida paljud sarnased firmad ei tee. Oma erisoovidest võite julgesti teada anda aadressil info@divero.ee.

Samuti on oluline õige ajastus. Kui tahate kevadeks või suveks oma aeda aia- või grillimaja, lehtlat või mängumaja püstitada, siis tegutsege selles suunas juba praegu.

Tutvu Divero tootevalikuga siin.

 

Viljandi linnavolikogu kehtestas spaahotelli detailplaneeringu

26.01.2018

alt
alt

Eesti esimene MotorCenter sai nurgakivi

26.01.2018

Sarnased uudised

alt

Kas Barco ClickShare esitlusseadmest on teie ettevõttele kasu?

alt

Sinu maja, Sinu nägu – ehitusloa dokumentatsioon aasta lõpuni TASUTA!

alt

Kuidas saada hinnatud kinnisvaramaakleriks?

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

alt

Tekk ja padi saavad liiga vähe tähelepanu

alt

Kaasaegne Liikuri Kvartal Lasnamäe alguses

alt

Nutikas Kolde Rannamaja on koduks aktiivsele inimesele

alt

Uus-Mustamäe mitmekesine naabruskond

Kõige populaarsemad

1

Eestis on kinnisvaratehingud jätkuvalt maailma soodsamate seas

2

Tallinna idapoolseim hüpermarket sai valmis

3

Sinu maja, Sinu nägu – ehitusloa dokumentatsioon aasta lõpuni TASUTA!

4

Küttepuidu hind on vähem kui kahe aastaga tõusnud pea 60 protsenti

5

Eesti Raudtee enampakkumine Suurtüki 12 müümiseks nurjus

6

Rocca al Mare keskus kujuneb ümber Lääne-Tallinna südameks

Toimetaja valik

alt

Maaüksuste piiride korrastamine muutub maaomanikele lihtsamaks

alt

Eestis on kinnisvaratehingud jätkuvalt maailma soodsamate seas

alt

EKFL: Kinnisvaraettevõtjad ootavad turu rahunemist