Kunderi 33 – Torupilli asumi silmarõõm

Tallinnas, ajaloolises Torupilli asumis valmib 2018. aasta alguses moodne kolmekorruseline puidust kortermaja, mille arhitektuur arvestab piirkonna omapära ja kus on kokku vaid kaheksa õdusat korterit – tõeline maiuspala neile, kes hindavad linnamelu rahulikumat poolt.

Sisuturundus, Uusarendused, Tallinn, Torupilli, Eero Endjärv, Kunderi 33

Hoone arhitekt Eero Endjärv on öelnud, et uue hoone välisilme osas oli eesmärk säilitada puitmajale iseloomulik soojus ning materjali pehmus fassaadis. Sellest ka välisviimistluseks valitud laudis ning soojas toonis viimistlus, mis sobitub kenasti miljööväärtuslike naabermajadega.

Hoone siseplaneering on suhteliselt lihtsa ülesehitusega – trepikoda on paigutatud hoone keskele, kõige pimedamasse nurka – korterid aga selle ümber.

Majas on kahe- kuni neljatoalised korterid, suurusega 49,6 kuni 101,4 ruutmeetrit. Kolmanda korruse terrassidelt avanevad ilusad vaated südalinnale.

Elamu soklikorrusel asuvad panipaigad, mis mahutavad hõlpsasti näiteks jalgrattad ja kõik muu vajaliku.

Igale korteriomanikule on ette nähtud parkimiskoht tänavamürast eraldatud ja privaatses sisehoovis.

Korterid kannavad helguse pitserit

Kunderi 33 korterite siseviimistlust võib kirjeldada märksõnadega valgus ja heledad pinnad. Läbivalt kasutatud rahulik värvigamma loob korterisse hubase atmosfääri.
Korteritesse on paigaldatud kvaliteetsed spoonitud siseuksed, tubades ja köögis on ühelipiline naturaalne tammeparkett, esiku põrandat katab keraamiline plaat. Vannitoa põrand ja seinad on samuti kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on stiilipuhas valge. Vannitubadesse on paigaldatud disainkäterätikuivati, valamukapp koos süvistatud valamuga ja seinapeegel.

Kiirematele oma kodu ostjatel on veel võimalus siseviimistlusmaterjalide valikul kaasa rääkida.

Lisaks kvaliteetsele viimistlusele ja avarust ning valgust pakkuvale planeeringule on korteris tänapäevased energialahendused: soojustagastusega sundventilatsioon, kaugloetavad arvestid, gaasiküttel toimiv küttesüsteem – kõik see tagab madalad kommunaalkulud.

Kui tõsta veel esile midagi erilist, siis on kõigis korterites kasutusel pealinnas ainulaadne Electroluxi kesktolmuimeja süsteem, mis teeb elanikele ruumide koristamise lihtsamaks.

Kesktolmuimejaga saab efektiivsemalt, mugavamalt ja vaiksemalt kodu koristada ning olmes tekkivatest kahjulikest mikroosakestest vabaneda. Sellisel tolmuimejal tuleb tolmuanumat tühjendada keskmiselt vaid 1-2 korda aastas. Ebameeldiva tolmulõhna ja müra võib sootuks unustada.

Sisuturundus, Uusarendused, Tallinn, Torupilli, Eero Endjärv, Kunderi 33

Maja asub põnevas keskkonnas

Torupilli asum on Tallinna ajaloolistest eeslinnadest üks noorimaid, territoorium hoonestati valdavalt alles 1930. aastail, mil sinna kerkisid 4-6 korruselised väärikad kodanlikud kivist korterelamud. J. Kunderi tänava alguse tõsiseilmeliste 1930. aastate lõpu kivimajade rida on Tallinna miljööalade kontekstis suhteliselt erandlik, kuid kaheldamatult väga väärtuslik hoonestustervik.

Piirkonnas on aga nii värskelt renoveeritud kui ka uusi elu- ja ärihooneid, mis moodustavad kauni terviku. Kunderi tänaval on lihtne liikuda nii jalakäijatel, jalgratturitel kui ka ühistranspordi ning auto kasutajatel. Torupilli asumis ning selle ümber on mitmed koolid, kaugel pole ka teatrid ning muuseumid, mistõttu sobib see asukoht ühelt poolt urbanistlikku elustiili hindavatele inimestele, kuid ei välista teiselt poolt rahulikku elukeskkonda.

Lähedal asuvad nii Politsei park (mis avati 1938. aastal ning mida Nõukogude ajal nimetati Pioneeride väljakuks) kui ka Kadrioru park. Kadrioru staadion pakub mitmekülgsed sportimisvõimalusi. Jalutuskäigu kaugusel Kadrioru Saksa gümnaasium ja teised koolid – lasteaiad. Igale maitsele hubaseid kohvikuid ja söögikohti. Supermarketid ja ostukeskused 5 minuti kaugusel. Trammi peatus 5 minuti jalutuskäigu kaugusel ja tramm sõidab otse lennujaama.

Laenu saab veel headel tingimustel

06.12.2017

alt
alt

Maa-amet juhib tähelepanu uutele aadressidele

07.12.2017

Sarnased uudised

alt

Grand Gonsior — kaunikõlalise nime ja inspireeriva sisuga kodu

alt

Liikuri Kvartal – moodne kodu ja kaasaegne naabruskond Lasnamäe alguses

alt

Pärnaõue – rahulik elukeskkond sinu perele

alt

Purje Residents – põhjamaast ja merest inspireeritud kodu

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

alt

Kunderi 33 - väike kortermaja hubaste kodudega

alt

Kodu linna lähedal ja roheluses – Kirsi tee ridaelamu Jüri aleviku kõrval

alt

Täislahendused aitavad tõsta uusarenduste müüki keskmiselt 28%

alt

Uued eksklusiivsed korterid Toompea veerel – Hermanni Maja

Kõige populaarsemad

1

City24 esitleb parimaid valmismaju

2

Eesti ehitusturg kukub ukrainlasteta käpuli

3

Kuidas müüa või soetada kaasomandis olevat kinnisvara?

4

Laupäeval alustab City24.ee ja Kanal 2 koostöös valminud saatesari "Meie kaunid kodud"

5

Ülikallite korterite arv muudkui kasvab

6

T1 kaubanduskeskuse valmimine võib edasi lükkuda

Toimetaja valik

alt

Pooltühjad kontorihooned võiks kujundada mikrokorteriteks

alt

Kuidas leida parimat kinnisvara?

alt

5 kõige raskemini müüdavat korterit